INVIGO NUTRI-ENRICH NOURISHING ANTISTATIC SPRAY 150ml

970 ден

Спреј за заштита на сува и оштетена коса. Ја храни, и дава мазност и го контролира електрицитетот на косата правејќи ја витална.  Содржи Nutri- Enrich комплекс и гоџа бобинки.

Категорија: , таг

Опис

Ја храни, измазнува и го контролира електрицитетот на вашата коса правејќи ја витална и полна со живот. Се нанесува директно од средина кон врвовите на влажна коса и не се исплакнува.