DANDRUFF SHAMPOO 300ML

880 ден

Шампонот специјално е дизајниран за коса која страда од првут.

Категорија:

Опис

Шампонот специјално е дизајниран за коса која страда од првут. Ја содржи најдобрата компонента против првут Octopirox – специјален биокализатор кој го елиминира првут, ефикасно ги отстранува и мрсниот и сувиот првут.
Има антигабично и антибактериско дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.
Се нанесува на влажна коса со масажа. Оставете од 1 до 2 минути.