ACT NOW SHINE WAX 85ML

1,090 ден

Восок со средно зацврстување.

Категорија:

Опис

Восок со средно зацврстување кој дава природен сјај и обликување по желба.Овој производ покрај тоа што е совршен за стилизирање тој е направен со 100% веганска формула без силикони и неговото пакување може да се рециклира на неодредено време.
Се нанесува на влажна или сува коса.