DAILY CLEANSING SHAMPOO 250ML AND FIBER 85GR SET

1,650 ден

Совршен сет кој содржи шампон за нормална кон мрcна коса и кожа на главата и fiber за зацврстување со средна јачина и сјај.

Категорија:

Опис

Совршен сет кој содржи шампон за нормална кон мрcна коса и кожа на главата кој користи агенси од природни ресурси .Daily шампонот спречува претерано мрсење на косата и овозможува нежно отсранување на себумот додека листот од жалфија и екстрактот од камилица даваат сјај намалуваќи ја количината на бактерии и штитеќи ја бојата на косата .
Fiber е за оние кои сакаат да постигнат силно зацврстување со природен сјај.Смолест производ кој дава густина ,текстура и ја прави побујна косата.Овозможува силно зацврстување ,а косата останува еластична со мат финиш.Одличен за примена на кратка накај средно долга коса.За најдобри резултати ,потријте мала количина рамномерно помеѓу дланките пред нанесуванње на косата .Распоредете рамномерно на влажна или сува коса и стилизирајте по желба.