GROOMING CREAM 85gr

990 ден

Силно зацврстување со висок сјај.

Категорија: , таг

Опис

Силно зацврстување со висок сјај.
Се употребува за да се добие рамен, залижан изглед или да се ублажи природно виткана или брановидна коса со кондиционирачките елементи како што е алое вера. Одбива влага со што го зачувува стајлингот и дава цврстина и сјај на косата.
Се нанесува мала количина рамномерно со дланките на влажна или сува коса.