CLEANSING SHAMPOO 300ML

880 ден

Шампон кој длабински ја чисти косата и коренот и ги отстранува остатците од производите за стилизирање.

Категорија:

Опис

Шампон обогатен со екстрат на корен од гинсенг кој длабински ја чисти косата и коренот и ги отстранува остатците од производите за стилизирање.Ги обновува косата и скалпот без остранување на нутриентите.Формулата со Pixel технологија го враќа малдешкиот изглед и квалитет на косата и го осигурува сјајот на нејзината боја.За секојдневна употреба.