PURE BALANCING SHAMPOO 950ml

1,620 ден

Шампон кој го нормализира прекумерното лачење на себум кај мрсна коса и мрсен скалп и го прочистува првутот.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за нормализирање на мрсен скалп и мрсна коса и прочистување од првут.
Шампонот содржи деликатна формула со ботанички екстракти.
Ја ребалансира кожата на скалпот, со што го нормализира прекумерното лачење на себум. Го хидрира и чисти скалпот и ја остава косата здрава и чиста.