MIRACLE BEAUTIFYING SHAMPOO 950ml

1,220 ден

Шампон за тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за тенка и слаба коса, кој ја враќа влажноста и ја големува еластичноста на косата со Q10.