BARBA HAIR & BEARD POMADE 125 ML

1,100 ден

Помада за силно држење и сјај  на брадата и косата. Дисциплинирајте ја дури и најнепослушната коса/брада.Кокосовото масло и природниот пчелин восок третираат, омекнуваат и додаваат сјај за совршен, уреден „изглед“. Заводлив, машки мирис. Без парабени и силикони.

Начин на употреба: Се нанесува мала количина на косата и брадата и се стилизира по желба.

Категорија: таг

Опис

Помада за силно држење и сјај  на брадата и косата.