BARBA BEARD & MUSTACHE CONDITIONER 150 ML

850 ден

Регенераторот за брада и мустаќи со лесна формула и  идеален за секојдневно одржување на кожата и брадата. Овој балсам е дизајниран со свила и кератин и аминокиселини, за да ја хидрира кожата и да ги омекне брадата и мустаќите. Оставајќи траен природен сјај и обезбедувајќи дополнителна нега на кожата.Не содржи парабени.

Категорија: таг

Опис

Регенераторот за брада и мустаќи.