3D MEN HOLD-TEXTURE DEFINITION STRONG HOLD GEL 150 ML

950 ден

Гел за цврсто држење и фиксирање на машка коса.Идеален е за креирање стилови на кратка коса и нивно одржување во текот на денот. Има сјаен финиш и не остава бели траги на косата.Се нанесува на влажна или сува коса.

Категорија: таг

Опис

Гел за цврсто држење и фиксирање на машка коса.