SCALP CLINIX ANTI- HAIR LOSS SERUM 7X10ML

2,600 ден

Scalp clinix anti-hair loss серум кој содржи технологија што ја стимулира микроциркулација на скалпот и го зајакнува фоликулот на косата.

Категорија:

Опис

Scalp clinix anti-hair loss серумот содржи технологија што ја стимулира микроциркулација на скалпот и го зајакнува фоликулот на косата.Редовната употреба во комбинација со шампонот против опаѓање на косата го намалува непатолошкото опаѓање на косата по само 6 недели.