BONACURE CP TIME RESTORE CONDITIONER Q10+ 200 ML

1,200 ден

Регенераторот кој длабински ја храни зрелата и кревка коса со напреден комплекс со веганска кератин алтернатива и Q10+.Ја расплеткува косата и ги елиминира видливите знаци на стареење додека ја стимулира природната синтеза на кератин на косата.Не содржи  SLS/SLES сулфати, силикони и вештачки бои.Начин на употреба:Се ненесува на коса исушена со пешкир по шампонирањето и оставете да делува 2 минути.
Потоа исплакнете темелно.

Категорија: ,

Опис

Регенераторот кој длабински ја храни зрелата и кревка коса.