BONACURE CP REPAIR RESCUE SPRAY CONDITIONER 200 ML

1,100 ден

Регенератор за оштетена коса кој интензивно ја негува и расплеткува косата.Со напредната технологија со вегански кератин и аргинин кој ја враќа внатрешната сила и еластичност на косата,истовремено обезбедувај дополнителна заштита од топлина.Начин на употреба:Се нанесува на веќе измиена и фротирана коса пред стилизирање.Не се плакне.

Категорија: ,

Опис

Регенератор за оштетена коса кој интензивно ја негува и расплеткува косата.