URBAN PROOF KIT

2,450 ден

Комплет од 3 производи, за детоксикација на Вашата коса и тело.

Категорија: , таг

Опис

Комплетот содржи:
* Детокс шампон, создаден од 100% бамбусов јаглен
*Крема за коса и тело збогатена со прецизен микс од негувачки масла
*Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.