STYLE FINISH HAIR GLUE 150 ML

590 ден

Екстремно цврста крема за обликување на коса со сјаен финиш.

Опис

Крем за обликување на косата кој обезбедува исклучително силна издржливост и нагласен изглед дури и за најпребирливата коса. Косата е под контрола до следното миење. Со овој крем можете да постигнете каква било форма, вклучувајќи ги и испакнатите врвови. Како создаден за кратки фризури на кои им е потребна најголема контрола.

Начин на употреба: Нанесете ја кремата  на сува или влажна коса, а потоа стилизирајте по желба за долга и трајна фризура.