STMNT WAX POWDER 15 GR

1,400 ден

Трансформирајте го начинот на кој стилизирате.Трансформирачка формула од прав во восок . Идеален производ за креирање на стајлинг со убава текстура и  волумен,средно  држење и полумат, нелеплив финиш. Лесно се мие.

Начин на употреба: Протресете на сува коса како прашок и стилизирајте.  Може да се трансформира во восок со триење помеѓу рацете пред нанесувањето.

Опис

Трансформативна пудра во восок со средно држење и полу мат финиш.