SP BALANCE ENERGY SERUM 100 ML

3,950 ден
Bрзо -дејствувачки серум, кој ја трансформира тенката , слаба коса во најживописна и волуменеста .
Придобивки за нега на коса:
*Ја враќа природната рамнотежа на скалпот
* Го намалува воспалението и ја прави косата посилна
*Помага во намалување на опаѓањето на косата до 50%*
* Смирувачко, нежно дејство
* Развиен во соработка со дерматолози
*Тестирано за толеранција и ефективност на кожата на чувствителна кожа
Клучни состојки:
-Кофеин
-биотин
-лауринска киселина
витамини
-ментол
 Начин на употреба: Се нанесува на чист скалп со блага масажа и не се плакне.За анјдобри резултати користете го во период од 3 месеци.

Опис

Третман во лосион против опаѓање и за зајакнување на косата.