SENSITIVE SHAMPOO 250ml

970 ден

Шампон за чувствителен и иритиран скалп.

Категорија: таг

Опис

Шампон за чувствителен и иритиран скалп.
Збогатен со витамин Б5 и ДЛ-Валин, нежно го чисти и смирува скалпот.
Дерматолошки испитан.