BLENDS OF MANY MATTE PASTE 75ml

700 ден

Восок за коса со средно држење и мат ефект.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Восок за коса со средно држење и мат ефект, и дава структура и дефиниција на косата.
Содржи Urban Defense Pro за заштита на влакното од загадувачи и црн чај со ревитализирачко дејство. Не ја натежнува косата.