SCALP CLINIX FLAKE CONTROL TREATMENT 200 ML

1,650 ден

Третман што нежно, но ефикасно го чисти скалпот и косата.

Категорија:

Опис

Третман што нежно, но ефикасно го чисти скалпот и косата. Ги отстранува видливите снегулки.Го смирува чувството на чешање и иритации на скалпот со ефект на ладење .Делува нежно, но ефикасно против првутот и помага во спречување на нови снегулки од првут .Содржи биотска технологија и нежно ги отстранува видливите лушпи.
Нанесете богат слој на влажен или сув скалп и нежно масирајте.Оставете да делува 10 минути.