PRECISION BLEND NATURAL GRAY BLENDING HAIR COLOR LIGHT 40ML

720 ден

Фарба специјлно направена за мажи што ќе го освежи вашиот изглед и ќе ги покрије седите влакна на косата и брадата за само 5 минути.

Категорија: ,

Опис

Фарба специјлно направена за мажи што ќе го освежи вашиот изглед и ќе ги покрије седите влакна на косата и брадата за само 5 минути.
Новата и подобрена American Crew Precision Blend 6/8 ,светла боја ви дава природна покривност на бели влакна .Се меша во однос 1:1.
.Веганска формула, збогатена со витамин Б5 за дополнителна хидратација. Постепено избледување.