OSIS+ 2 MESS UP MATTE PASTE 100 ML

950 ден

Паста за мат завршен изглед со контрола 2.

Категорија: ,

Опис

Паста за мат завршен изглед со контрола 2.Креирајте неуредни стилови на вашата коса со mess up паста со прекрасен дизајн идеална за создавање максимален волумен,текстура на косата,беспрекорен природен изглед со моќна контрола на средно ниво на зацврстување и мат финиш.Има нежен и атрактивен мирис на јагода за совршен џентлменски изглед. Содржи хранливи материи кои ја негуваат косата.Не содржи штетни хемикалии па затоа е погодна дури и за и скалпот.
Може да се користи секојдневно, и лесно ќе се измива од косата.