BONACURE CP VOLUME BOOST JELLY CONDITIONER

1,200 ден

Лесен регенератор со текстура на желе за тенка и слаба  коса. Го подобрува волуменот  оставајќи ги вашите прамени да се чувствуваат погусти  до 48 часа. Содржи ресторативен вегански кератин и волуменски креатин. Бестежинската текстура слична на гел ја храни и ја отплеткува тенката коса за да ја зголеми еластичноста и волуменот.

Нови 100% вегански професионални формули, без сулфати, силикони, парабени, минерални масла, фталати, микропластика и вештачки бои, со високо ниво на биоразградливост.

Начин на употреба: Нанесете на коса исушена со пешкир и оставете да делува 2 минути. Исплакнете темелно.

Опис

Лесен регенератор во вид на желе за нега и креирање волумен кај тенката и слаба коса.