INEBRYA STYLE-IN VOLUMIZING POWDER 30ML

880 ден

Пудра во прав за креирање на волумен од корен.

Опис

Пудра во прав која и дава мат волуменски ефект на косата од корен со природно држење
Идеална за сите типови на коса, особено за тенка коса и коса без волумен.

Начин на употреба: Протресете пред употреба.Нанесете мала количина од производот директно на коренот на сува коса и зголемете го волуменот со помош на прстите.