ORO THERAPY ORO PURO BI-PHASE 200ml

1,090 ден

Bi-phase Oro Puro Двофазен реструктурирачки кондиционер со кератин, арганово масло и УВ филтер.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен кондиционер збогатен со микроактивно злато, арганово масло, кератин и УВ филтер длабоко ја хидратира и ревитализира сувата и оштетена коса. И дава брилијантност на безживотната и  нескротливата коса без да ја натежнува. Се нанесува на миена коса. Се масира и се прочешлува. Двојната компонента треба да се промеша.