OR THERAPY SUN OIL ORO PURO 115ml

990 ден

Масло за заштита од сонце формулирано со УВ филтер кој ја заштитува косата од надворешните влијанија.

Категорија: , таг

Опис

Масло за заштита од сонце збогатено со микроактивно злато, арганово масло, кератин и УВ филтер кој ја заштитува косата од надворешните влијанија како што се: морска сол, сонце, хлор, ветер и смог.