OLAPLEX No.0 INTENSIVE BOND BUILDING – 155ml

1,890 ден

Третман за коса 155 ml – прајмер

Категорија:

Опис

За ДРАСТИЧНО намалување на ОШТЕТУВАЊЕТО на Вашата коса HAIRSHOP.MK Ви го препорачува :
#OLAPLEX No.0

Тоа е прајмер, т.е

👉🏻подлога за коса кој го подготвува влакното за длабинска хидратација и репарација.

👉🏻 содржи најголем процент од патентираната OLAPLEX❤️ состојка,

🔺Bis-aminopropyl Diglycol Dimaleate.🔺

Се користи непосредно пред употребата на OlaplexN.3 третманот.