OLAPLEX BOND MAINTENANCE SHAMPOO No.4 250ml

1,890 ден

Шампон кој содржи високо концентрирана формула и ја чисти и хидрира косата.

Категорија:

Опис

OLAPLEKS No. 4
* шампон
– високо концентрирана формула,
– кој ја чисти и ја хидрира косата.
Ги обновува, зајакнува и хидрира сите типови на коса. Формулата содржи патентирана Olaplex Bond Builiding технологија. Ја обновува и ја хидрира косата давајќи и исклучителен сјај.Овозможува лесно обликување на косата секогаш кога се користи комбинација на 3-4-5 системот.
Без сулфати, парабени и глутен. Ја штити бојата.
Употреба:
Шампонот може да се користи самостојно или после измивање на Olaplex No.3 Hair Perfector.