MATRIX MEGA SLEEK SHAMPOO 300ml

760 ден

Шампон за измазнување на бунтовна и непослушна коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за измазнување на косата, збогатен со шеа путер помага во контролирање на бунтовната, непослушна коса и управува со фриз ефектот.
Ја остава косата мазна и сјајна.