KEUNE 1922 SUPERIOR SHAVING CREAM 150 ML

990 ден

Супериорна крема за бричење кој ги омекнува влакната од брадата и е пријатен за кожата.Погоден е за нормална до чувствителна кожа, но сувата кожа исто така има корист од навлажнувачките својства на бисалоболот и глицеринот. Хранливиот ефект на екстрактот од семе од коноп и креатинот обезбедуваат здрава и мазна кожа.

Категорија: таг

Опис

Супериорна крема за бричење.