KEUNE 1922 STRONG HOLD WAX/CIRE A FORTE TENUE 75 ML

1,090 ден

Восок за обликување со јака дефиниција и сјаен изглед.Совршен за мазни фризури и кратка коса.Содржи коноб и кератин.Се нанесува на сува коса.

Категорија: таг

Опис

Восок за обликување со јака дефиниција и сјаен изглед.