KEUNE 1922 SHAMPOO STICK 75 ML

1,300 ден

Цврст шампон во стик погоден за коса, брада и тело.Формула е збогатена со провитамин Б5, кој хидрира и негува. Благодарение на практичната амбалажа на стик шампонот е погоден и за патување.

Категорија: таг

Опис

Цврст шампон во стик погоден за коса, брада и тело.