KEUNE 1922 ORIGINAL POMADE 75 ML

990 ден

Безвременска помада со со средна цврстина за мазен, сјаен изглед на кратка до средна коса. Содржи креатин и коноп.Се нанесува на сува коса.

Категорија: таг

Опис

Безвременска оргинална помада со средна цврстина.