KEUNE 1922 FORTYFYING LOTION 75 ML

1,850 ден

Зајакнувачки лосион за мажи за раст на косата ,кој всушност го продолжува животниот циклус на косата. Липозомите значително го зголемуваат растот на косата – за 25% во рок од само 4 дена. Витаминот H (биотин) ја прави структурата на косата посилна, така што косата лесно не се крши или опаѓа. Потоа, тука е екстрактот од корен од црвен женшен за промовирање на растот на косата,  екстрактот од еукалиптус за стимулирање и  кофеинот за да се разбудат корените на косата. Кажете се збогум на деликатната, тенка и ретка коса.

Начин на употреба: Нанесете на чист и измиен скалп и нежно масирајте го лосионот со врвовите на прстите. Не плакнете.

Категорија: таг

Опис

Зајакнувачки лосион за мажи за раст на косата ,кој всушност го продолжува животниот циклус на косата