KEUNE 1922 FORTIFYING SHAMPOO 1000 ML

2,400 ден

Зајакнувачки шампон за згуснување на косата.Дава освежително чуство благодарение на еукалиптусот што го додадовме – исто така ја зајакнува и згуснува косата со креатин и провитамин Б5. Витаминот H е важен, бидејќи ја прави косата посилна и не паѓа. Екстрактот од семето од канабис сатива (коноп) – непсихоактивен вид – е дел од хранливата мешавина, исто така, бидејќи ги содржи протеините  потребни за поздрава  коса.

Категорија: таг

Опис

Зајакнувачки шампон за мажи за  згуснување на косата.