ICE CREAM STYLE-IN OIL NO OIL 200ml

750 ден

Течност за природен изглед, дефинирање и истакнување на кадрици.

Категорија: , таг

Опис

Течност за измазнување на таласаста и кадрава коса, која го прави влакното меко и му дава полн сјај.
Идеална течност за дефинирање и намалување на  волуменот кај брановидна и кадрава
коса. Ја остава косата свиленкаста, мека и полна со сјај.
Ефективно дејство против фриз.
За природен ефект се нанесува на миена и малку влажна коса, а за добивање на фризура со влажен изглед се нанесува на сува коса.