ICE CREAM REFRESHING SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Рефреш шампон за сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален шампон за сите типови коса, збогатен со екстракт од мента.
Нежно ја чисти косата, а воедно го релаксира скалпот.