ICE CREAM CLEANY SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон против првут.

Категорија: , таг

Опис

Шампон против првут. Идеален за осетлив и нечист скалп.
Прочистувачкото дејство од портокал и лимон помагаат да се регулира ширењето на себореа и да се врати природната рамнотежа на скалпот.