ICE CREAM BALANCE SHAMPOO 300ml

590 ден

Шампон за регулирање на себореа за мрсна коса и скалп.

Категорија:

Опис

Содржи екстракт од бреза, маслиново масло и глуварче и има ефикасно дејство на чистење со што го балансира прекумерното лачење на себореа на скалпот.
Исто така делува смирувачки.