ENERGIZING SUPERACTIVE LOTION 12x10ml

2,790 ден

Лосион за скалп и коса која опаѓа.

Категорија: , таг

Опис

Лосион за скалп и коса која опаѓа.
Интензивен регенерирачки лосион со иновативен ботанички и биотехнолошки комплекс, помага за ребалансирање на скалпот, ја реактивира периферната микроциркулација и ја снабдува со кислород при што го пречува опаѓањето на косата и го зајакнува влакното.
Се нанесува директно на скалпот, на предходно измиена и просушена коса со пешкир, се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.