DUALSENSES CURLS AND WAVES SHAMPOO 250ML

990 ден

Шампон за нега и хидратација на виткана и брановидна коса.

Опис

Шампон за природно брановидна, виткана  коса формулиран со комплексот microPROtec и млечен протеин. Веднаш хидрира и дефинира. Не ја натежнува косата  и и дава  еластичност. Уникатната FadeStopFormula го минимизира бледнеењето на бојата при секоја употреба.