BARBA MEN’S AFTER SHAVE BALM 200 ML

1,100 ден

Балзам после бричење со благ состав кој дава чувство на свежина. Засилено е со алое, алантоин, масло од јојоба и органско маслиново масло за врвно негување. Ја навлажнува, затегнува, ревитализира и смирува кожата од иритации после бричење и не  масти. Се нанесува по бричењето на лицето масирајќи додека не се впие.Не содржи парабени и силикони.

Категорија: таг

Опис

Балзам после бричење.