BARBA GROOMING STYLING CREAM 250 ML

850 ден

Крем за стилизирање на коса со флексибилно држење и сјај . Поради нејзината кремаста текстура, можете полесно да ја скулптурирате косата. Користете ја кремата за стилизирање за да создадете прав, елегантен изглед или да ја омекнете природно кадравата или брановидна коса. Не остава мрсни траги на коса.
Начин на употреба: Започнете со мала количина крема за стилизирање во вашите раце. Нанесете на влажна или сува коса и стилизирајте како и обично. Можете да користите фен за максимално задржување или оставете го да се исуши природно за дополнителен сјај.

Категорија: таг

Опис

Крем за стилизирање на коса со флексибилно држење и сјај .