URBAN PROOF CREAM 1000ml

1,220 ден

Крема за коса и тело збогатена со прецизен микс од негувачки масла, масло од сусам и масло од арган.

 

Категорија: , таг

Опис

Крема за коса и тело.
Нежна текстура збогатена со прецизен микс од негувачки масла, масло од сусам и масло од арган. Перфектен негувачки кондиционер за коса или смирувачки крем за тело. Создава заштита и ги штити косата и телото од надворешни загадувачки агенти.
Без сулфати, парабени и вештачки бои.
Се нанесува на коса и тело, нежно се масира и не се плакне.