SCALP CLINIX SOOTHING SHAMPOO 300 ML

1,300 ден

Шампон кој помага во балансирање на нивото на хидратација на скалпот.

Категорија:

Опис

Шампонот содржи биотска технологија, нежно чисти, дава смирувачко чуство и помага во балансирање на нивото на хидратација на скалпот.Нанесете на мокра коса .Темелно исплакнете.