RR LINE SILVER STAR SHAMPOO 350ML

750 ден
Шампон за плави и бланширани коси 350ml

Опис

RR Line Silver Star шампон наменет за сите БЛОНДИНКИ кои сакаат ЛАДНА ПЛАВА нијанса, без жолти тонови.
👉🏻Ги неутрализира жолтите тонови кај плава , бланширана и седа коса,
👉🏻Нежно го чисти скалпот, а

👉🏻Косата ја прави нежна и мека.

Збогатен e со:
екстракт од грозје, и
екстракт од боровинка.