Color Star Shampoo 350ml

490 ден

Шампон за фарбана и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за фарбана и третирана коса за потхранување на косата и затворање на кутикулите,правејќи ја косата сјајна ја продолжува долготрајноста и интензитетот на козметичките бои.