REDKEN BREWS TEXTURE POMADE 100 ML

1,650 ден

Оваа мат помада е најдобра за машки фризури на кои им е потребна текстура без крцкање.  Формулата без крцкање одвојува и текстуризира со трајна меморија .Содржи минерална сол за да обезбеди моментално држење.

Начин на употреба: Втријте мала количина Redken Brews Texture Pomade во рацете и поминете низ влажна или сува коса.

Опис

Помада за текстура , максимално задржување и мат финиш за сите типови коса.