REDKEN BREWS CREAM POMADE 100 ML

1,650 ден

Додадете мазност и задржете ги машките фризури со оваа помада за мажи на база на вода.

Начин на употреба: Втријте мала количина од Redken Brews Cream Pomade во рацете и поминете низ влажна или сува коса.

Опис

Оваа помада за мажи на база на вода има средно задржување и додава мазна завршница на машките фризури.